zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Kolik má člověk nohou?
 

Je nutné zastavit rozkrádání státu politickými elitami, nadnárodními společnostmi a loupeživými skupinami napojenými na centrální moc.

Ve středověku se za krádež sekaly ruce. Zloděj tak beze zbytku dožil na okraji společnosti. Třetí tisíciletí s sebou přináší jakousi demokratickou hru na nepotrestané. Platí snad, že zloděj nedojde trestu??? Že nadále vykonává veřejnou funkci? Že se vesele obohacuje, na úkor státu??? Že není schopen přijmout zodpovědnost za své jednání???

Kdo čím zachází, tím také schází, praví lidová moudrost. Lidé rozhodnou, co se zloději a bankrotáři. Jestli se bude dál krást ve jménu demokracie, nebo přijde konec pro tyto kriminální živly.

A moje řešení???

ZLODĚJI KE ZDI!!!

Je třeba zabít všechny vlastizrádce, co kradou, nebo parazitují na naší společnosti. Do jednoho! Vlastizrada se vždy trestala smrtí, nebo dlouhým vězením. Proč by tomu v tomto případě mělo být jinak??? Jsem pro trest smrti. Troufnu si tipnout, že ti, co zůstanou (nebude jich hodně) si uvědomí odpovědnost vůči státu a společnosti a začnou tvořit lepší budoucnost pro nás všechny.

P.S. Zabít??? To nejde! A co na to řeknou naši partneři ve světe???  Ozdravná procedůra přinese výsledky, to je jasné. Myslíš, že ostatní státy neudělají to samé???

 

 

vložil Helebrand.bz 21.10.2011, 09:42
27 26