zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Napište abstraktní pojem z pomeranč, grep, válka, otroctví?
 

Jak z krize ven? 1/ Uvalit doživotní trest odnětí svobody Klausovi a jeho pomahačům za násilné roztržení Československa v r.92 (trest vlastizrady) , uvalit doživotní trest odnětí svobody na zákonodárce kteří připravili a uvedli v praxi zákony o DPH umožňující rozkrádání majetku ve velkém.  Zavést doživotní trest odnětí svobody za rozkrádání či zneužití z nedbalosti státního majetku státními zaměstnanci. 2/Okamžitě rozprodat veškerý státní sektor /budovy a majetek úřadů a ministerstev, nemocnice, školy, pozemky, lesy, doly, elektrárny, .../ soukromníkům důsledně na základě nejvyšší nabídnuté a zaplacené ceny. Tito soukromníci musí při koupi samozřejmě doložit původ svého majetku, tj. zda byl nabyt legálně. Zrušit veškeré státní orgány a instituce - policii, armádu, státní školy a úřady, ministerstva, větší část zahraničních ambasád,.... Ponechat jen zminimalizované ministerstvo zahraničních věcí s velmi limitovaným rozpočtem a ministerstvo hospodářství. Zrušit veškeré daně a poplatky, zliberalizovat podnikání - veškeré živnosti budou volné. Postupně zavádět místní samosprávy ve městech a obcích na základě přímé volby starostů nebo šerifů občany.

 

vložil David Oviedo 30.04.2011, 08:28
47 20

1) zavést povinost odpracovat pro stát zdarma 200 hodin na pozici odpovídající kvalifikaci občana pro zařazení do seznamu voličů. Čímž občan prokáže, že staví zájem společnosti nad zájmy osobní. Teprve poté mu bude umožněno volit.

2) Prokázanou zpronevěru ve veřejné funkci, trestat pranýřem na staroměstském náměstí a doživotním zákazem všech veřejných funkcí

3)Uzákonit maximální rozsah jednoho každého zákoníku na 50 stran A5 při velikosti písma 10pts

4) Zredukovat státní správu na 50%

5) Zveřejnit kompletní výdaje všech státních institucí na webu

 

vložil Jaroslav Pilař 20.05.2011, 00:27
43 27

Bohatě by stačilo, kdyby všichni nezaměstnaný začali makat a odvádět daně jako každý. K tomu by se přestali vyplácet dávky v nezaměstannosti a další dávky co se týká podpory pro nezaměstnané. Myslím, že by se tak půl bilionu ročně ušetřilo. Vím, že to asi nebude tak jednoduchý jak to tady píšu, ale od toho jsou diskuze...

vložil Laibo 11.07.2011, 14:53
43 19

bankovně-kapitalistický systém je sebedestruktivní prostřednictvím nesplatitelného úroku a každý vidí, že mele z posledního.

Je potřeba postavit nové mantinely a nově nalajnovat hřiště, postavit mimo hru bankstery i s jejich úroky.

Nový systém je vymyšlen; pro ty, kteří to se změnou myslí doopravdy více na www.ekonomickareforma.cz

text reformy: http://ekonomickareforma.cz/pdf/reforma.pdf

vložil nemesis 12.07.2011, 08:12
46 20

Pro David Oviedo: Odnětí svobody těchto gaunerů by nás jistě z krize nevyvedlo.Ale jejich zabavený majetek by umáznul aspoň kousek z dluhu.Navíc by se měli poslat makat manuálně,aby věděli,do čeho nás uvrhli.A samozřejmě jim napařit nekonečný dluh,který by museli splácet do konce života.A ne že by jsme je ještě v kriminále živili.Na druhou stranu, domácí vězení do konce života by asi nebylo na škodu.Jen práce a domů.Práce a domů.Koneckonců,toto zažívá každý dříč v téhle zemi.Většinou dobrovolně povinně.Makat,makat,trochu spánku a zase makat. Složí už konečně někdo tu krásnou hudbu budoucnosti jak páni politici splácí svoje dluhy a zpronevěry?? :-)

vložil Pupa 29.09.2011, 09:42
40 23

David Oviedo: k bodu 2/

zprivatizovat (=krádež) pozemky a lesy = omezení svobody pohybu (chceš se projít do lesa? tak si ho kup!),

zprivatizovat elektrárny = neomezená možnost soukromých zlodějů vydírat lidi nekonečným navyšováním cen (viz privatizace vodárny, žádný volný trh neexistuje, jen diktatura zisku)


zrušit policii to snad ani nepotřebuje komentář, polovina lidí by se povraždila a všechno vyrabovalo

zliberalizovat podnikání = nekontrolovatelné vykořisťování lidí a ničení životního prostředí

zrušit daně taky nesmysl

kombinací toho všeho se taky rozlučte se všemi silnicemi a jinými veřejnými sítěmi

vaše ideologie je zcela nesmyslná a zničující

vložil kleptopodnikatelokracie 10.10.2011, 16:44
46 17

návrh pana Jaroslava Pilaře se mi velmi zamlouvá, jediné co bych snad dodal je liberalizace trhu aneb aplikace teorie neviditelné ruky trhu od pana Adama Smithe

vložil David 10.10.2011, 17:22
39 25

V našel státě je 1milion lidí OSVČ a tento miliom lidí odvádí ročně daně okolo 300milionu. To je 300kč na jednoho!!  Stačili by kdyby si stát dovedl ohlídat podnikatele. Zaměstananech zaplatí ročně daně v hodnotě cca 20tisic korun (má mzdu cca 15tisic měsičně).

vložil Lukas 17.10.2011, 11:45
41 19

Stačí si vzít příklad od Ukrajiny (Timošenková). Zavést trestní zodpovědnost a bude po korupci. Že pane Gr..s a ostatní.

vložil H.Hook 20.11.2011, 16:38
45 19

Můj názor na řešení?

 Jasná pravidla a systém.Pevná ruka a řád.Pozavírat všechny,kdo  se od r.1990 do současnosti podíleli na devastaci a rozkrádání a destabilizaci České země.Nebude je těžké dohledat,ví o nich většina národa.Samozřejmě jim zabavit majetky i přes  to,že budou křičet něco o znárodňování apod.Jen už nebudou křičet o tom,jak k majetkům přišli.Vybudovat-obnovit ukradený a zdevastovaný  průmysl,zemědělství,aby  byla ČR soběstačná a mohla popř.i vyvážet  tak,jak tomu bylo před  rokem 1990.Velice  důležitou složkou a základem státu je funkční armáda,takže samozřejmě je důležité vybudovat ji od základu.Stejně tak je  to se zdravotnictvím.

 Jasné  je to,že musí být zničeno vše,co ohrožuje tuto zem a její obyvatele.V současnosti jsou tím určití jedinci u moci,organizace a nadnárodní společnosti vysávající Českou zemi,morálně i fyzicky ji devastující,což je pro tyto účelem a cílem.Účelem je postupná likvidace ČR.Nemá cenu to tady  dlouho rozebírat,současnou situaci vidí a vnímá jistě přes 80%  národa.Těch 20%,kterým vyhovuje  bordel a chaos ať  táhne  k čertu,protože  většina  se nebude přizpůsobovat menšině,ve které je obsaženo několik procent těch ,kteří žijí  na úkor většiny občanů ČR.

  Pokud se tady něco v brzké době nezačne dít,může  se  stát ,že zanedlouho ČR budou jen dvě písmena připomínající něco,co tady bývalo a občané zaniklého státu budou cizinci  ve ,,vlastní"  zemi!!!

 Je načase začít jednat.A nebojte  se ,protože právě disidenti,odbojáři a bojovníci s režimem( i se  zbraní v ruce) jsou vyznamenáváni a ctěni:-))

  Lidé,probuďte  se! Národ  by se  měl  umět zorganizovat  povstát proti zlu!!!

vložil marian vacval 08.12.2011, 13:07
30 17

rád bych podotkl, že nezáleží na tom, kolik stát vybere - vždy se to rozkrade

vložil Macháček 15.12.2011, 14:00
22 18