zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Co mezi slova nepatří rajče, olivy, připínáček, chleba.

Zdravím všechny duchaplné lidičky na tomto foru, jakožto plně uvědomělý občan čr vidím zcela nezkresleně mafii v čele státu jejich ignoraci jakýchkoli zákonů a jejich zrůdné a bezcitné chování. Pochopte že pokud to nezastavíme bude to bolet ! vložil Haluzak 26.04.2013, 06:08
1 1

Proč se ohlížíte na zákon ? Proč sněma hrajete jejich hru ?? Tady už není očem diskutovat v čele státu stojí neotřelí zločinci a zde už není čas někoho soudit ale ihned tomu zamezit, otázka zní zahranice čr nebo ke zdi, 5s na rozmyšlenou BANG a další... vložil Haluzak 26.04.2013, 06:11
1 1

Každý píše jak se naše ČR rozkrádá a jaký jsou lumpové ve vládě je nám prd platné. Pokud celý národ nezvedne líné zadky a nepůjde do ulic , aby vyhnala ty darmožrouty a podvodníky v celém rozsahu, tak na tom budeme hůř a hůř! vložil bradka 13.05.2013, 21:31
1 1

Tenhle národ se nezvedne.Ten je vlastenec jen když je hokej.Jinak je to samej vožrala lhář nebo tlučhuba v hospodě. vložil Milda 17.05.2013, 05:39
0 2

Milda: Pokud narážíte na to, že třeba nebyli na demonstraci, to je teprv ostuda ! Vidět jak se desetitisícům tupčanů kalousek směje doksychtu.. Za keru piču ste je tehdy na václaváku nepřeválcovali ?? Měli strach bo média tutlala že je vše vpořádku.. vložil Haluzak 02.06.2013, 15:01
1 1

Nebývá mým zvykem psát na podobná fóra, ale když čtu jednotlivé příspěvky jsem nucen taky něco napsat. Souhlasím s většinou názorů, které zde uvádíte i s těmi nejradikálnějšími, ale zamysleme se s klidnou hlavou jak celou situaci v této zemi změnit. vložil tata999 05.06.2013, 14:00
0 2

tata999: Ano to je mi myšlenka ! Máte pravdu, bez hádek, s klidem a chladnou hlavou. Jedině tak se totiž dá k něčemu dojít. Já došel k tomu, že buď musí policie pochopit že ona má moc, nebo jít skrze policii proti vládě, což by byl masakr. vložil Haluzak 06.08.2013, 15:46
0 3

Pokud ale ovšem budem dál čekat jak to dopadne, tak škoda se zvětší mnohem více a bude trvat mnohem déle dát to dokupy. Já říkám zastavme je dokud z té republiky ještě něco zůstalo ! vložil Haluzak 06.08.2013, 15:48
0 2