zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Napište kolik slov z hruška, lampa, banán je ovoce.

Dobry den Mužete mi někdo prosím vás vysvětlit jak ministerstvo financí uvažuje ? Zvyšování DPH nepovede k snížení deficitu ale naopak. Lidé začnou více šetřit= nebude obrat a tím pádem se nic neušetří. Není tohle slepá ulička ? vložil MartinCzz 08.11.2012, 22:07
41 28

Podle mě je to slepá ulička. Je to naprostý nesmysl. Myslím, že když ve státním rozpočtu chybí peníze, tak je nesmysl si je brát od svých občanů. Navíc když existuje spousta rodin i jedinců, kteří neušetří ani korunu, po zvýšení daní utratí pořád stejně, vložil Besa 17.11.2012, 12:36
43 23

ale méně koupí. Tím že méně koupí, způsobí to, že pro jejich potřeby bude potřeba méně pracovních sil (zvýší se nezaměstnanost), což zvýší výdaje státu na sociální podpory atd......... Východiskem je podle mě finanční podpora podnikatelům, kteří obchodují vložil Besa 17.11.2012, 12:46
39 27

, přesněji řečeno prodávají své služby a produkty do zahraničí. Tím se zvýší příliv kapitálu z cizích zemí a tím pádem i stát vybere daně z „cizích“ peněz. Druhým správným krokem je podle mě naopak snížení DPH i dalších daní, čímž se rozpumpuje ekonomika. vložil Besa 17.11.2012, 12:47
39 28

Navíc když se dostatečně sníží danové zatížení pro firmy, můžeme počítat i s přesídlením cizích firem, majících své zájmy mimo náš stát, do České republiky. vložil Besa 17.11.2012, 12:48
46 24