zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Kolik má člověk nohou?

no jo u monitoru děláme machry a pak skutek utek. Koukám na to chvilku a 3 miliony jsou v kundě. A to z každé výplaty hnedle schlamstne stát přes 40 %, natankuju si benzín a přes 50 % ve státní kapse a odtamtude tekou a tekou a tekou do kapas našich vládců...

vložil zdendík 28.01.2012, 12:45
34 23

Souhlasím plně, ale je třeba znárodňovat!

vložil Lance 26.02.2012, 13:27
35 24

Také souhlasím! a proč ti lidi nejdou do ulic....asi protože čekájí až budou mít hlad mi teda řekla moje máma že dřív je to nedonutí...asi má pravdu, dokud budou mít lidi co do huby a to nebude trvat dlouho tak se nic nestane!do té doby už maj naši zákonodárci dávno nakradeno, každej spoustu milionu neli miliard! a my se tady strachuj byt o blbou pětistovku že nám chybí, to je fakt ubohost, kam jsme to dopracovali

vložil Marie 06.03.2012, 14:24
38 22

Kéž by mocní otáčeli každou korunu jako já to by nám bylo hej!! Bohužel tomu tak není a lidi jen přihlíží . Udivuje mne fakt že si to stále necháváme líbit? A říkám si nač probůh ještě čekáme???

vložil lev2208 06.06.2012, 21:41
39 18

Nestrkejme hlavu do písku. Jsme občané ČR a máme právo, ne-li povinnost aktivně se podílet na chodu a budování naší země. Je třeba se oprostit od primitivního myšlení ze starých časů a nebát se přijmout osobní zodpovědnost za politická rozhodnutí. K tomu ovšem potřebujeme vhodný nástroj, kterým by v počátku bylo občanské referendum. S jeho pomocí a s vzniklou povinností účasti každého občana s volebním právem můžeme změnit vývoj republiky k obrazu svému. Ty šance zde jsou, jen je potřeba otevřít oči. Převezměme moc, my občané, legální cestou - u nejbližších voleb vhozením toho správného volebního lístku do urny. Strany, které se vystřídaly u "moci" za posledních 60 let se neosvědčily, bude evidentně potřeba sáhnout po rozumnější volbě strany - která má zájem opravdu řešit vzniklé problémy. Neustálé přikyvování Bruselu, lobistům a vzájemné mytí rukou nám opravdu nepomůže. Osobně volím Svobodné (SSO). Vyberte si také svého "nezkaženého" favorita. Společně to dokážeme!

vložil RomanB74 12.06.2012, 08:38
36 24