zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Kolik má člověk nohou?

INFO: tenhle text(můj názor) neodsuzujte ,kritiku si smí dovolit jen ten ,kdo přijde s jiným názorem a bude smysluplný.

Odpusťte mi gramatické chyby,a špatný slovosled.

Diakritiku též vynechám ,zdlouhavé. 

Pro ADMIN...Pochopte prosím muj zaměr.Vážím si Vaší odhodlanosti a výsledku práce v podobě WWW.VEREJNYDLUH.CZ 

Vite jiste ze web www.verejnydluh.cz neni urcen k motivaci politiku?Vy sveříte plán akce nepřítely jen tak ,aby uplatnil novy zakon ve svuj prospech a stal se jeste vice silnym?Jen tak pres počítač??Bez snahy a námahy?                                A VY JAKO MATE POČÍTAČ??Myslíte na ty ho nemaji??Ti co POČÍTAjí kazdou korunu na obzivu?___PORAD JSTE NA TOM TAK SPATNE??__takze vypnete pc a sednete k TV.Je tam Fotbal,hokej,F1,MOTOGP a Pak americký celovecerni film.ZPET k fotbalu:Arsenal koupil noveho hrače!Je fakt dobry!A za tu cenu??jen 30 000 000 na rok a 2 000 000 za ucast a aktivni podil na vyhranem zapase.A ten film?no stál hodne to vite ty honorare pro STAR neni zadna mala cifra!Ale jinak super THRILLER,Celé 2,5hodiny má!(snad chapete...chci poukázat na ty potrebne veci pro preziti.Patri tam taky šperky,cenné obrazy,HL. simulant s kopačkama a číslem na zádech,zl.cihly,ATD.....vezměte pár  mnou jmenovanych věcí o hodnotě našeho statniho dluhu ,na internetu si kupte letenku do Afriky ,myslim tam jak to bylo ted v televizi ze tam trpi hladem a AIDS...No vite kam(JAK) to myslim..A jak tam budete v te zapomenuté vesnici tak jim verejne reknete ze kdyz to "unás" vyměníte za peníze a nakoupite za to VODU,LEKY A JIDLO,tak maji na slušnou dobu po "problemu"..BUDOU SE SMAT A NEVERIT??NEBO PLAKAT A ZATRACOVAT??PREMYSLET JAK SE K TOMU MUZOU DOSTAT??TREBA BOMBOU NEBO LETADLEM?? VAZNE SE MAME TAK SPATNE???????!!!!!!!!!!KDYZ SI DOVOLUJEM TENHLE LUXUS A PREPYCH KTERY JE NAM K HO.VNU???ano máme,proto kradem,kvuli tomu zabijime,a travíme mládí někdy i stáří za mřížema!(tam ale dostanete napít,najíst,léky a můžete hrát pinpong!)nebyl jsem tam a ani nechci...nicméně v chudých zemích by to bylo jako pozvánka ***** do hotelu za 20 000 000 litrů vody , jídla na 5 let a celou Zentivou i s personálem a hlídacím vlčákem..ZA "JEDNU NOC"  (nechci se vyjadřovat v peněžní hodnotě abych utvrdil co ríkám)...Kdo se zde na této jasně zaměřené stránce podíval i směrem dolů??hodně dolů??nikdo...serou nás ti nad nama!VLÁDA,PODNIKATELOKOUZELNÍCI,SVIŇE CO SE TÍM ANI NETAJÍ....ALE I ONI maji nekoho takoveho nad sebou(jako my je)...Nicméně si užívají za naše odpracované hodiny..užívaji si naše volno a radosti ŽIVOTA (víte co myslim??život...to je jen slovo a nebo špatný pocit když o něj někdo blízký přijde a nebo TREST!!!Narodit se a už umírat žízní ,hladem,nemocí z bacilu co je všude kolem)

KDO SI TOHO JE VEDOM??DOKUD JE TO VSE KOLEM NAS A NENI POZDE?? nikdo protoze náš(my slušní ho sice neudelali!!) verejny(ale vládní) dluh.Budeme zpomalovat a pomalu zplácet z dalších nově zavedených daních třeba za jízdu na kole!Jak to budeme řešit aby nám zustala i nějaka ta zábava...tentokrat už drahá radost ze života???(Půjčky,exekuce,výhružky,krádeže,vraždy,války,kandidace do vlády ČR a nakonec sebevraždy. TADY JDE O GLOBALNI PROBLEM!!ano jsou zde socialni vrstvy...neco jineho je "vrstva" !!LIDÍ!! co rychle a zbytečně umírají!  ALE VPOHODE radej se trapime nad naší ubohou vládou a kdo je jaky...jsme všichni stejni!!to si nevyberes kde se narodíš...jestli u koryta a nebo na holé zemi...stejně si toho nikdo neváží!!!KDYBY JO tak tohle neresime .) a nenechame si libit že nekdo nazve svuj bankrot ve hre "hrajeme si s Čechama" za VEŘEJNÝ!!!!Oni dluží nám!!TEN ČAS CO BUDEME MUSET MAKAT A ODPRACOVAT SI(jim) TO!!Já bych se radeji věnoval rodine a měl jistotu že ten vyhrazený čas co tu každý jsme si PROŽIJU ZÁŽITKY TY SI UŽIJU A NĚCO SE I DOŽIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAZDAR!Lukáš ze ZL automechanik s VL!!!

vložil myslitel-kazatel 22.09.2011, 02:21
33 18

42 000 000 nám uteklo než jsem to napsal toe vklidu no...kolik lidi umíra v chudych oblastech a jen tak?treba za sekundu?1:1 (sekunda:život) ???neříkám nic už

vložil Lukaš 22.09.2011, 02:27
32 17

Je mi teprv dvacet a už se mi chce zvracet!:Dkus textu tam chybí nicméně kdo nepochopí ,nežije.ale ja Vám to teda řeknu (ne)řešíme malichernosti ,TO PODSTATNÉ zapomínáme.nemá cenu se nervovat...a přemýšlet nad tím...to radej premyslejte kde muzete okradat vy stat...jen stat ale!!stejne se to vrati do nasi kasy pokud to neutratite za zboží ktere dovážíme a neinvestujete tam kde vyrabíme..60:40??ale mozna kecaam!(též postavene na hlavu) všechno at je statní..energie,voda,drahy,silnice,betonarky,lesy,pily atd až po posledni članek.jeden velky silny článek z několika buněk..tak aby nemusel a nemel jak obchodovat za penize..sami sobe!od statu pro stat!my budeme pro nej pracovat ale budeme mit vsichni vsechno!odpracuj pro nas 40let a budes mit zajistene děti,bydlení,potravu,zabavu,duchod.tečka!a ne uplatky korupce a verejne okradani a predhaneni v tom kdo ma vic na kontě!jiní se pak předhání kdo si chytne toho posledního zajíce co tu běha aby mel co do huby...já se nemam zle!a chtel bych byt "zavodou" ale lepsi bude kdyz mi bude stejne jako vsem!aby mi nikdo nezavydel a ja nemusel jemu!mohl by me zabit..a nebo ja jen okradat..a pak mu ty jeho penize treba nabidnout jako pujčku!:D bohuzel to je pripad CR!

vložil Lukaš 22.09.2011, 02:56
33 20