zpět na výpočet

Přidat příspěvek
Váš příspěvek
Jaká je barva letní oblohy?

17. listopadu 1989 jsem přiletěl na pracovní volno,eufórie byla velká.Trochu jsem nevěřícně kroutil hlavou a nějak jsem tomu všemu nevěřil.Uběhlo pár let a stejné osoby přvlekly kabáty a stranické barvy a ejhle, co nám připravili. Od Havala,Klause až po posledního poslíčka v parlamentu byla demokracie prvořadá. Přátelé buďme soudní, můžeme si za to sami. Už před deseti lety jsem říkal,vymeťme všechnu špinu,od hradu po obecní zastupitelství. To co si dovoluje Nečas a jeho smečka,to nemá obdoby.Stydím se...

vložil Jindra 17.05.2011, 17:31
24 20

Nečas a jeho smečka????? kazdy rika ze rikal, ale nikdo nic proto neudelal takovy mam nejradsi!!!!!! Hrdino

vložil Vlastimil 22.07.2011, 12:41
24 19

Sorry, ale jsou tu i lidi, co tenkrát ještě nezvonili. A v nás bych naději nehledal...:D

vložil jarda 02.08.2011, 17:03
25 62

Jak,že si za to můžem sami?????? To je hovadina na entou!! Kdo to mohl tušit,že se to tak zvrtne,kdo by tomu tenkrát věřil. Nikdo si jistě tenhle Absurdistán nepřál a ani si ho nedovedl představit. O tomhle by měl psát Václav Havel.Pravdivě a bez příkras. No prostě jsme byli naivní a chtiví svobody i větších práv.A někdo si tu demokracii vysvětlil po svém. Takže je na čase,aby jsem už přestali být zkoprnělí a vzali otěže do svých rukou ne? S čím chcete pomoct? :-)

vložil Pupa 29.09.2011, 09:29
75 17

17. listopadu 1989.

Kdo kromě zlodějů věděl o co vlastně jde.Nikdo z nás k západu ani nečichl.Využili naší naivity a nevědomosti.Pablb Havel,Klaus

a podobní.A co nám zůstalo z té euforie? HOVNO a jejich dluhy.

vložil sagon 10.10.2011, 21:00
70 14

Pamatuju si rohlík za 0,40 Kčs. To ze mě ovšem nedělá odborníka. Myslím, že co se má stát, to se stane...abychom mohli býti hrdými, je třeba už dnes přiložit ruku k dílu. Pro lepší zítřek. Nebo se můžeme plazit a žehnat zkostnatělému systému. Přijmeme tuto výzvu??? Nebo je to jen trezorová fikce pravdy??? vložil Helebrand.bz 22.10.2011, 02:05
69 17

Udelat prevrat a hotovo.V Kuvajtu a spol. jsou Diktátoři pro lidi bohové a provolávají jim tam slávu tak proc by to nefungovalo zde? 

vložil Nic jine nam nezbiva 27.11.2011, 13:11
70 16

nevolíme lidi, volíme strany. Osobně (asi sama) bych si uměla představit demokracii bez stran a to hlavně v ČR!

když už je to tak, nestačí zvolit, nutné je nutit k práci zvolené, a to zase musí udělat občan, sdružení, novinář ...

vložil uklízečka 23.12.2011, 21:16
67 19

Vše je drahé vůči průměrným platům, ne však vůči příjmům státních aparátčníků, páč to jsou oni co dojí tento demokratický systém a kteří si přidělují vysoké platy na úkor danových poplatníků , No, a kde jsou ještě jejich kolosální zlodějny, že jo.... To jsou oni kdo vyhání vysoké ceny na výrobcích, bytech, nemovitostech atd....páč oni je kupují ... zbytku občanů zbývá jen dluh ! Ach jo, vyházet je z oken !!!

vložil ingkrtek 06.01.2012, 21:31
67 20

Jste naivkové "fšichni". Že stojí kapitalismus za hovno jste sed učili ve školách v občanské nauce. Že nás Západ převálcuje věděl i můj malý pes, protože jinak by si tady nevydržoval 5. kolonu, neplatil by horentní sumy štvavým vysílačkám a pod.

Teď můžete jít tak max. někam do kouta a brečet nebo si tam dát rovnou pár facek.

vložil Tuti Fruti 24.01.2012, 15:59
66 16

A kdysi se nekradlo? Kradlo! Tehdy se rozkradal cizi majetek!Doufám že brzy vymře už banda starých komunistů.Je to hnus poslouchat kecy od bývalých komančů.Bylo Vám líp když jste druhému lezli do prdele ale teď to není tak jednoduché když není komu.

Podívejte se na severní koreu!Tak chcete skončit?Zamyslete se komouši !!!

vložil Vlado 25.01.2012, 17:31
66 21

voe co to tu melete za hovna jaka severni korea jste uplne debilní si skuste bejt 30 let v izolaci amici jsou v prdeli po vetru natoz kdyby je svet izoloval nebejt ciny tak nemate ani z ceho zrat na cem mas napsano made in USA maximalne na dluhách,,, vložil konik 02.11.2012, 23:12
64 14

Za všechen marast, který zde je, bohužel hledejme komunisty, ale né ty přesvědčené, kteří dělali práci dole, ale ty , kteří pomocí svého postavení a moci, zaprodali celou společnost pro svůj prospěch a moc. vložil pavel 04.11.2012, 01:53
30 13

možnost nápravy bychom měli hledat na Islandu, kde se dali cestou přímé demokracie. Bohužel ještě potrvá, než se lidé dozvědí, že existuje cesta, kdy většina může spravovat věci veřejné , než menšina, která to unás dosud dělá. vložil petr 04.11.2012, 02:03
15 12

Lidi, uvědomte si, že 40 roků podlosti,podrazů a pokrytectví zanechá stopy na nejméně dalších 40 roků v jakémkoliv systému. Lidé naráz nevymřou, bohužel své pocity a vlastnosti předají svým dětem a to se i stalo. vložil poop 04.11.2012, 02:06
15 13

lidi, velký hovno si za to můžem sami. Ty sračky tady cíleně vytvořila velice malá skupina. A kecy o tom, že jsme si zvolili? při výběru skočit z mostu, nebo se utopit, není z čeho vybírat. Parchanti kteří to tady rozkrádají se chlámou, jak se plebs hádá vložil pavel 20.11.2012, 19:57
17 9

neustále se tu nadává na politiky apod... , ale zvolili jste si je tady to máte :) na celé volby jste se jim měli doslova vysrat i tento rok ... Tady v ČR je jen hrstka lidí co se s tím snaží něco dělat a né sedět doma na prdeli u počítače a nadávat. vložil Endy 21.11.2012, 12:21
13 12